İade Şartları

DEGISIM SARTLARI

Degisim hangi sartlar altinda gerçeklesir?

Firmamizdan aldiginiz kisiye özel tasarimlar  (isim yazili modeller) hariç tüm ürünlerde degisim yapilmaktadir. Degisim nedeni üründeki bir hata ise degisimlerdeki kargo ücretleri tarafimiza aittir. Farkli bir nedenle degisim yapilacaksa kargo tarafiniza ait olacaktir. Degisim yapilabilmesi için alisverisiniz su sartlari barindirmalidir. 

- Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturasi ile birlikte tarafimiza göndermelisiniz.

- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.

- Ürünü tüm aksesuarlari ile birlikte göndermelisiniz.

IADE SARTLARI
Iade süresi kaç gün?

Genel olarak satin aldiginiz ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satilabilinirligini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Iade sartlari nelerdir?

Iade etmek üzere gönderdiginiz ürünlerde tam olmasi gereken ögeleri asagida bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olmasi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturasi, 
• Iade formu, 
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalaji, varsa standart aksesuarlari ile birlikte eksiksiz ve hasarsiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

https://www.manavgattesbihcim.com 'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsiz, kullanilmamis ve eksiksiz oldugu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünün kullanilmis olmasi, teslimat kapsamindaki aksesuarlari ve yardimci ürünleri, ambalaji olmamasi halinde iade kabul edilmez.

Iadenizin kabul edilmesinin ardindan iade bedelinin hesabiniza yansima süresi, bankanizin inisiyatifindedir. Kredi kartina yapilan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapilan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansimaktadir.

Nasil iade edecegim?

Ürünü tarafimiza göndermeden önce iade talebinizi sitemize üye girisi yaptiktan sonra hesap ayarlari menüsünden Ticket atarak  tarafimiza bildirmeniz gerekmektedir. Iade için Ticket attiktan sonra ürünü SÜRAT Kargo ile tarafimiza gönderiniz.Karsi ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade sartlarina uygun ulastirilmasi durumunda ürün tutarlarinin iadesi, ürünün tarafimiza ulastigi gün isleme alinacaktir.